Mutfak meraklısı, hem çalışan bir anne, hem de ev hanımıyım. Duyduğum, okuduğum, dinlediğim ve izlediğim tarifleri deneyerek sizlerle paylaşmak için bu sayfayı oluşturdum.Tariflerimde her yöreden, her bölgeden bir tat yakalayabilirsiniz. Farklı bölge ve şehirlerde yaşamış olmamın mutfağıma kattığı renkleri umarım lezzetli bulursunuz. Blogcu ve bloger da kısa süreli denemelerim olduğundan bazılarınız beni tanıyabilir.

           Sitede gördüğünüz ve okuduğunuz tarifler lezzetnesli tarafından yapılmış, fotoğraflanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Tariflerime bire bir uyduğunuz takdirde resimde gördüğünüz sonuca sizde ulaşabilirsiniz.

           Bana mutfaktaki denemelerimde, başarılı ve başarısız olsamda desteğini hiç eksik etmeyen ve şevkimi kırmayan sevgili eşime, mutfaktaki yardımlarıyla beni mest eden becerikli kızım Nilay a ve hayalimdeki sitemi hazırlamamda, teknik anlamda bana yardımcı olan arkadaşım Aykan Güleryüz e sonsuz teşekkürler. Sizlerden de yorumlarınız ve tariflerinizle siteme destek bekliyorum... Mutfağınız bereketli ve şen olsun...